F. Lavicchioni *
(20. Jhdt.) "Stehender weiblicher Akt", Öl auf Leinwand, signiert F. Lavicchioni, Ausschnitt 57 x 37 cm, gerahmt, verglast
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
08.03.2017 - 14:38
- Vyvolávací cena:
EUR 80,-
F. Lavicchioni *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 08.03.2017 - 14:38 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 01.03. - 08.03.2017 |